EN

SERVİSLERİMİZ

İster web, ister mobil uygulama olsun, sizinle birlikte çalışabilir ve geliştirme aşamasından yayına alınmasına kadar tasarım gereksinimleri ile ilgili size rehberlik edebiliriz.

KULLANDIĞIMIZ TEKNOLOJİLER

Günümüzde teknoloji her zamankinden daha hızlı ilerlemektedir; ürününüzün başarısını garantilemek için sürekli olarak yeni araçlar ve teknolojiler deneyerek bu evrime ayak uyduruyoruz.

Websitenizin Umbraco CMS kullanılarak hazırlanmasını ister misiniz?
Detaylı Bilgi Edin

Birlikte çalışalım

Nitelikli bir yazılım geliştirme ekibine mi ihtiyacınız var?

BİZE ULAŞIN
01 Web Tabanlı Uygulamalar

Tüm cihazlarda çalışan, güzel, duyarlı web uygulamaları geliştiririz. SaaS uygulamalardan kurumsal portallara kadar, en zorlu sorunları çözen web uygulamaları geliştiriyoruz.

02 İçerik Yönetim Sistemleri (CMS)

İdeal CMS(İçerik Yönetim Sistemi), kullanıcı dostu, işlevselliği büyük ve bütçeye uygun olmalıdır. Proje fikrinize özel sıfırdan bir CMS inşaa edebileceğimiz gibi kullanım kolaylığı, sezgisel bir arayüz ve rakipsiz özellikleriyle açık kaynaklı CMS olan Umbraco kullanarak da web uygulamaları üretiyoruz.

Umbraco, kullanımı kolay, özelleştirilmesi kolaydır ve özünde sağlam olan tam özellikli bir CMS sunar. Umbraco'yu hızlıca kullanmaya başlayabilir - özel gereksinimlerinize göre uyarlayabilirsiniz. Umbraco 'nun en büyük avantajlarından biri de esnekliğidir. Eklenti modülleri, hedeflerinize uyması için eşsiz bir özelleştirme yapılmasını sağlar. Umbraco 'nun esnekliği, gelişimin hızlı ve inanılmaz derecede etkili olduğu anlamına gelir.

Umbraco CMS kullanarak geliştirdiğimiz projeleri görmek isterseniz bize ulaşın.

03 Hızlı Prototip Geliştirme(RAD)

"Hızlı Uygulama Geliştirme" olarak Türkçeye çevirebileceğimiz Rapid Application Development(RAD), yazılım geliştirme süreçlerine ilişkin uygulanan ve bu süreçlerin mümkün olduğunca hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini destekleyen yöntemler bütünüdür.

Hızlı bir şekilde bir prototip, demo veya konsept üretmenizi sağlıyoruz. Bu sayede yatırım riskinizi ve pazara çıkma sürenizi azaltıyoruz.

04 API Geliştirme & Entegrasyonu

Özel API entegrasyonuna mı ihtiyacınız var? İşinizdeki web sitesi veya web uygulaması için özel API uygulamalarını entegre etme konusunda uzmanız.

İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, özel API'ler üretebilir ve geliştirebiliriz. Hizmetlerinizi geliştirmek için web sitenize veya uygulamanıza bağlanabilecek API'leri sağlayan hizmetleri belirleyebiliriz.

Ayrıca, API geliştirme, Twitter/Facebook/Instagram/Foursquare API entegrasyonu, API uygulama programlama arabirimi, REST API entegrasyonu, uygulama entegrasyonu hizmetleri, sosyal medya geliştiricisi API, CMS API, Saas API Entegrasyonu hizmetlerini rekabetçi fiyatlarla destekliyoruz.

05 Bakım & Destek

Web sitesi veya uygulama ile ilgili herhangi bir sorun fark ettiyseniz veya yalnızca çalışmalarını geliştirmek istiyorsanız, uzmanlarımız her zaman hizmetinizdedir. Aşağıdakileri içeren birinci sınıf bakım hizmetleri sunuyoruz:

Veritabanı, resim veya içerik yönetimi,
Web sitesi güncellemesi için en son teknolojiyi kullanın,
Makale veya içeriğin yüklenmesi veya güncellenmesi,
Hız ve performansın optimizasyonu,
Sosyal medya entegrasyonu,
Herhangi bir hatanın giderilmesi,
Teknik destek vs.