EN

UMBRACO CMS

2013 yılından itibaren Umbraco CMS kullanarak ürettiğimiz projelerle 2017 yılında "Registered Umbraco Partner" olmaya hak kazandık.
İçerikleri kolayca yönetebilmemizi sağlayıp tüm içerik gereksinimlerimiz için etkili geliştirme seçenekleri sunduğu için Umbraco CMS'i tercih ediyoruz.

Neden tercih ettiğimizi detaylı açıklayalım.

01
Özgürlük ve Esneklik

100% tasarım esnekliği sağlar. Bu, katı kısıtlamalar olmaksızın projelerinizi kendi tarzınızda inşa etmekte ve yönetmekte özgür olduğunuz anlamına gelir.

02
Ücretsiz ve Açık Kaynak

Umbraco CMS geliştirme hizmetlerini kullanmak için herhangi bir ödeme yapmanız gerekmez. Tasarruf etmenize yardımcı olup açık kaynak kodludur.

03
Öğrenmesi kolay ve kullanımı basit

Kullanıcı dostu CMS olarak bilinir. Platformun, web sitesi oluşturmaya dahil olan tüm ekip için öğrenmesi ve kullanımı kolaydır.

04
Güvenlik ve Stabilite

Bankalar ve yüksek güvenlik gereksinimleri olan diğer kurumlar tarafından yaygın olarak kullanılan en güvenli frameworklerden biri olan ASP.NET MVC üzerinde çalışır. Umbraco CMS ile iki faktörlü kimlik doğrulama(2FA) yapılabilmesi de mümkündür.

05
Performans ve Ölçekleme

Umbraco CMS'in gelişmiş cache mekanizması sayesinde hızlı çalışan bir websitesi oluşturmak mümkün. Load-balancing desteği sayesinde trafiği kolaylıkla sunucular arasında paylaştırabilir.

06
Gelişmiş Rol Yönetimi

İçerik yönetim panelinde dilediğiniz kadar rol oluşturabilir, bu rollere de kullanıcıları atayabilir, sayfa bazında yetkilendirme yapabilirsiniz.

Websitenizin Umbraco CMS ile hazırlanması veya varolan Umbraco projeniz için bakım ve destek ihtiyacınız olursa size yardımcı olmak isteriz.
[email protected]